Obniżka! Waga Brewista Smart Scale Zobacz większe

Waga Brewista Smart Scale V2

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

323,10 zł brutto

-10%

359,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Brewista Smart Scale V2 to idealna waga dla domowego baristy jak również do kawiarni.

Brewista Smart Scale V2 to nowa wersja rewelacyjnej wagi przeznaczonej dla baristów. Poza najlepszymi cechami zaczerpniętymi z poprzedniej wersji, w nowym modelu wprowadzono zasilanie z akumulatora ładowanego przez USB, dołączono gumową nakładkę i zmieniono kolejność trybów pracy.

Jej cechy i funkcje są niesamowite!

Nano powłoka oznasza że waga jest odporna na rozlanie kawy. Jeśli waga zostanie zmoczona dalej będzie funkcjonować, a nawet jeśli przestanie działać, daj jej wyschnąć. Waga zacznie znowu działać. Idealna do parzenia kawy metodami alternatywnymi jak również do ważenia szotów espresso.

Waga ma zaprogramowanych 6 trybów działania:

  • Hand1: Tryb do metod przelewowych. Tryb całkowicie ręczny, gdzie użytkownik taruje wagę i włącza stoper
  • Auto1: Tryb espresso 1. Waga taruje się po położeniu filiżanki i włącza się stoper.
  • Auto2: Tryb espresso 2. Waga taruje się po położeniu filiżanki, gdy włączasz ekstrakcje kliknij pomarańczowy przycisk by uruchomić stoper. Po zdjęciu filiżanki waga zeruje pomiary.
  • Auto3: Tryb espresso 3. Waga taruje się po położeniu filiżanki. Tryb dla maszyn z wbudowanym stoperem, gdyż w tym trybie nie włącza się stoper wagi.
  • Auto4: Tryb espresso 4. Waga taruje się po położeniu filiżanki. Gdy pierwsze krople naparu pojawią się w filiżance, automatycznie włączy się stoper.
  • Hand2: Tryb do metod przelewowych. Waga wytaruje się po położeniu na niej zaparzacza, następnie wsyp zmielone ziarna. Wytaruj wagę. Możesz zacząć polewanie. W momencie gdy zaczniesz dolewać wodę, włączy się stoper oraz będzie wyświetlana ciężar wody. Po zdjęciu zaparzacza waga wyzeruje się.

 

1 inny produkt w tej samej kategorii: