Kawa

W naszym sklepie skupiamy się na najlepszych kawach z segmentu speciality, jak i również na bardziej popularnych mieszankach do espresso. Wszystkie kawy pochodzą z najlepszych europejskich palarni.

Kawa Jest 26 produktów.

Podkategorie

 • Audun Coffee

  Polska palarnia kawy, założona przez Norwega, który mieszka i pracuje w Bydgoszczy. Przez 8 lat pracował jako roaster w Solberg & Hansen, w roku 2015 został mistrzem świata roasterów podczas imprezy "Nordic World of Coffee".

 • Doubleshot

  Doubleshot to czeska palarnia kawy speciality, założona przez trzech entuzjastów. Powstała w 2010 roku z jednym prostym celem: uzystać bezprecedensową jakość oraz traktować producentów i naturę z należytym szacunkiem.

 • Promocje

  Aktualne promocje

 • Euro Cafe

  Łódzka palarnia kawy.

 • Coffeelab

  Coffeelab to polska palarnia kawy z Warszawy. Sami o sobie piszą tak:

  "Jesteśmy palarnią kawy która szuka nowych kaw i nowych smaków.
  Obecnie wypalamy kawkę na piecach Giesen W15 oraz W1.
  Bardzo chętnie uczestniczymy w warsztatach kawowych, festiwalach kawy i wszystkim co jest związane z dobra kawą."
 • Gardelli

  Rubens Gardelli, to ważna postać w świecie kawy speciality. Zdobył mistrzostwo świata w wypalaniu kawy w 2017 roku (World Coffee Roasting Championships).Trzykrotnie zajmował miejsce na podium (dwa razy pierwsze, raz drugie) w zawodach Brewers we Włoszech. Na swoim koncie ma również  serię wygranych w WCE Italy Coffee Roasting Championship (mistrzostwa w wypalaniu kawy) w latach 2014, 2015, 2016 i 2017. Rubens to prawdziwy pasjonat, który w wypalanie kawy wkłada ogrom pracy. W efekcie otrzymywane są najwyższej jakości ziarna omniroast, czyli odpowiednie zarówno pod espresso, jak i metody alternatywne. Kawa sprowadzana jest bezpośrednio od producentów, dzięki czemu znana jest jej droga od farmy, aż do etapu pakowania. W całym procesie nie ma żadnych braków czy przypadkowości, czego wynikiem jest filiżanka wyśmienitej kawy.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów